Hanlar Lojistik
  • $ 28,40
  • € 30,15
Call Us

+90 232 252 11 11

Contact Us

[email protected]

About Us

2004 yılında İzmir'de kurulan Hanlar Lojistik, yola çıktığı ilk günden itibaren kendini geliştirmiş, akıllı yatırımlar ve profesyonel çözümlerle bugünün başarılı firmaları arasında yerini almıştır.

Hanlar Lojistik araç filosunu ve hizmet yelpazesini genişleterek, müşterilerinin isteklerine eksiksiz cevap vermektedir.

Uzman personel ve yönetim kadromuz ile müşteri memnuniyeti için sürekli olarak ekibimizle sizlerden gelen geri dönüşleri önemsiyoruz. Çalışanlarımız ve yöneticilerimizin eğitimlerine önem vererek yeniliklere adapte olmaya ve yeniliğe açık kalmaya özen göstererek sektörde öncülük etmeye devam ediyoruz.

Gelişen teknoloji ve sürekli değişen Dünya'nın farkında olup kendimizi bu çerçevede sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri talep ve ihtiyaçlarının sürekli değiştiği, teknolojinin hızla geliştiği, bilginin ekonomik boyutunun arttığı günümüz rekabet ortamında, sunduğumuz ve sunacağımız taşımacılık ile ilgili talep ve beklentileri en üst kalite düzeyinde karşılamak temel ilkemizdir.

Bu düşünçe doğrultusunda HANLAR LOJİSTİK:

Müşteri malını kendi malımız gibi görerek, tüm hizmet operasyonlarında kaliteli ve güven odaklı hizmet anlayışıyla müşteri malının emniyetini ve alıcısına zamanında ulaştırılmasını sağlamak.

Müşterilerine her gün bir önceki güne göre daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla, bütün çalışanlarının katılımıyla sürekli iyileştirme ilkesi doğrultusunda, hizmet seviyesini, insan kaynakları ve teknolojisini sürekli geliştirmektedir.

İşine sahip çıkan, işini sürekli geliştiren, takım çalışması doğrultusunda, özveriyle çalışan personeliyle firma kültürü ve hizmetlerine değer katmaya devam edecektir.

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Hanlar lojistik akıllıca ve düşük maliyetli lojistik çözümler sunarak müşterilerimiz için etkin bir ortak olmaya gayret eder.

Bütüncül düşünce yapımız ve eksiksiz çözümlerimiz, şimdi ve gelecekte daima en güçlü yanlarımız olarak kalacaktır.

Müşterilerimizin operasonları ve iş akışları hakkında bilgi ve birikim kazanmak için onlarla her zaman kişisel temas kurarız.

Tüm müşterilerimize, yüksek kaliteli bir uygulama ile teslimatlarını takip etme olanağı sunmaktan kurur duyarız.

En iyi satış stratejimiz, sadık ve memnun müşterilerimizden bahsetmektir.

Tüm organizasyonumuz, yenilikçi çözüm arayışıyla motivedir.

Araçlarımız GPS takip sistemi ile 7/24 takip edilmektedir.